top of page

Przeprowadzki do Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania to największe skupisko naszych rodaków na świecie. W samym tylko Londynie szacuje się, że jest ich ponad 400 tysięcy. Jeśli weźmiemy pod uwagę inne regiony Anglii, to ich łączna liczba wyniesie ponad 700 tysięcy, co świadczy, jak bardzo popularnym kierunkiem wyjazdów dla naszych rodaków są właśnie Wyspy.

Jedni z nas decydują się na przeprowadzki do Wielkiej Brytanii na stałe, podczas kiedy inni wyjeżdżają tu tylko do pracy tymczasowej. Niezależnie od tego, na jak długo się tu udajemy, nie może nas to w żadnym wypadku dziwić. Głównym powodem wyjazdów są oczywiście kwestie zarobkowe, bo w Anglii zarobić jest o wiele łatwiej niż w Polsce. Ten kierunek migracji na pewno zatem będzie się nadal utrzymywał.

Do Anglii na stałe?

Wielu Polaków, nie tylko do Londynu, ale także innych większych miast i ośrodków przemysłowych Anglii jak Manchester, Birmingham oraz Liverpool wyjechało w latach 2001-2007. To właśnie ci ludzie dziś chcą tam zamieszkać na stałe, decydując się na sprowadzenie rodzin i zlecenie usługi przeprowadzki Wielka Brytania - Polska, a właściwie Polska - Wielka Brytania. Widząc jak wielka jest różnica zarobkowa, nie widzą oni sensu powrotu do Polski. Tym bardziej że w Anglii na ogół nie są już na najniższym szczeblu kariery, ale zajmują stanowiska kierownicze czy dyrektorskie.

Decydując się na przeprowadzki do Wielkiej Brytanii, najlepiej postawić na specjalistów z zakresu przeprowadzek, którzy nie tylko dysponują odpowiednim zapleczem transportowym, ale także posiadają szeroko rozbudowaną logistykę.
 

bottom of page