O Nas

W R1 TRANS dostarczamy klientom dopasowane rozwiązania w branży transportowej i przeprowadzkowej. Za sprawą naszego wieloletniego doświadczenia, nowoczesnego zaplecza i wykwalifikowanych pracowników jesteśmy w stanie zapewnić więcej niż inne firmy transportowe. Szczecin to nasza siedziba, ale jesteśmy także do Państwa dyspozycji w całej Polsce i poza granicami kraju.

 

W naszej ofercie znajdują się między innymi usługi transportowe, organizacja przeprowadzek, przewóz mebli, taxi bagażowe. Drugim profilem naszej działalności są usługi montażowe mebli, które świadczymy głównie w Szczecinie oraz okolicznych miejscowościach.

 

Koncentrujemy się na ludziach, procesach i najnowszych technologiach, aby dążyć do pełnej satysfakcji naszych klientów w świadczeniu usług na najwyższym poziomie. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszą ofertą, pozostajemy zawsze do dyspozycji.

 

Jeżeli potrzebna jest dobra firma transportowa, Szczecin i R1 TRANS to najlepszy wybór – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

 

 

 

tel. +48 570 960 970

email: r1trans@o2.pl

 

 

Zadzwoń teraz!

 

570 960 970