Oferujemy usługi transportowe ze sklepów meblowych oraz marketów budowlanych ze Szczecina do wszystkich miast w Europie. Meble, lodówki, kanapy, stoły, komody, szafy, krzesła, materiały i sprzęt budowlany, motocykle, skutery najczęściej wozimy do Szwecji, Danii, Niemiec, Holandii, Belgii, Czech, Słowacji.

Z nami Transport w Szczecinie wykonasz profesjonalnie, tanio i bezpiecznie.

Nasze usługi transportowe są ubezpieczone w transporcie krajowym do kwoty 100.000 złotych natomiast w transporcie międzynarodowym do kwoty 30.000 euro.

Nasze samochody popularnie zwane Bagażówka Szczecin codziennie obsługują zlecenia przewozu mebli dla mieszkańców Szczecina, Polic, Stargardu, Goleniowa, Świnoujścia, Gryfina.  Sześć lat doświadczeń pozwoliły aby cena bagażówki w Szczecinie za przewóz zaczynała się od 30 zł. Jest to cena za szybki transport pojedynczych mebli na terenie miasta Szczecin.

Bardzo często jeździmy na prawobrzeżną część Szczecina, cena bagażówki w tym przypadku startuje od 50 zł. jeżeli zastanawiasz się czy można skorzystać z usługi bagażówką w Szczecinie tanio to dobrze trafiłeś, codziennie posiadamy do dyspozycji 6 aut z doświadczonymi kierowcami gotowymi przewieźć Twoje meble.

Bagażówka Szczecin Transport- to podstawowy zakres naszej działalności, dodatkowo organizujemy pomoc przy wnoszeniu mebli oraz przeprowadzki. Chciałbyś się więcej dowiedzieć Bagażówki Szczecin Cennik ? Zajrzyj do działu Cennik na naszej stronie.

Jeżeli potrzebujesz busy do przeprowadzek w Szczecinie nasza oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie. W naszej flocie posiadamy 6 aut przystosowanych do transportu mebli, wyposażonych w wózki do przewożenia, koce i folie do zabezpieczenia szaf, lodówek, oraz atestowane pasy. Transport z nami to przede wszystkim spokój, poświęcasz swoje mienie doświadczonym specjalistom.

Wybór firmy przeprowadzkowej Szczecin nie musi być trudny, sprawdź czym się dokładnie zajmujemy, zdjęcia z naszych realizacji zamieszczamy na stronie O NAS.

Na kolejnych naszych stronach znajdziesz informację o kosztach przeprowadzki oraz jak się do niej przygotować.

 

Zajmujemy się profesjonalnie przeprowadzkami biur w Szczecinie oraz Stargardzie, Policach, Goleniowie, Świnoujściu. Przenosimy duże i małe biura między miastami Gdańsk, Szczecin, Warszawa, Poznań, Wrocław oraz w całej Polsce i Europie.  Profesjonalne przeprowadzki Szczecin to przede wszystkim otwarcie na potrzeby klienta.

Duże biura o powierzchni 500m2 przenosimy w weekend aby nie kolidować z zadaniami pracowników.

Na swoim koncie mamy zrealizowane przeprowadzki biur na trasach:

  • Przeprowadzka biura 500m2 / 75 stanowisk pracy pomiędzy biurowcami w Szczecinie

  • Przeprowadzka biura 300m2 zrealizowana pomiędzy biurowcami w Berlinie

  • Przeprowadzka oraz transport wyposażenia biura ze Szczecina do Wrocławia

  • Transport archiwum oraz akt ze Szczecina do Warszawy

  • Przeprowadzka biura i magazynu na trasie Szczecin-Gdańsk

 

Transport towarowy w Szczecinie Policach Goleniowie Gryfinie Stargardzie, czyli popularny transport rzeczy: Meble, motocykle, rowery, szafki, lodówki, kanapy, narożniki, materiały budowlane, płyty gipsowo kartonowe, kleje, płytki, gresy, wanny, lustra przewozimy naszymi bagażówkami tanio. Główny rejon naszej działalności to Szczecin leżący w województwie Zachodniopomorskim. Jesteśmy w stanie przewieźć Państwa rzeczy na wielu innych trasach, przykładowym zainteresowaniem cieszą się wymienione niżej usługi:
transport szczecin 24, tak! pracujemy czasem również w nocy, zazwyczaj przy przeprowadzkach biur aby zdążyć przed poniedziałkiem. Transport Szczecin Berlin jako jeden z najczęstszych kierunków przewozów mebli pozwala nam zaproponować korzystne ceny.


transport szczecin goleniów- cena przewozu na tej trasie to tylko 120 zł, więcej informacji w naszym cenniku na stronie. Do Goleniowa jeździmy codziennie. Naszą z dumą wykonywaną usługą jest: transport szczecin przeprowadzki- tak! Przeprowadzkami zajmujemy się profesjonalnie od 5 lat. Wnosimy oraz znosimy państwa dobytek z zachowaniem dbałości o powierzone mienie, posiadamy ubezpieczenie na kwotę 30,000 euro.


transport Szczecin Szwecja
to głównie transport materiałów budowlanych z marketów Castorama, Leroy, Obi, Mrówka, PSB, pomimo cen promów to nadal bardzo opłacalny kierunek ze względu na ceny klei, płytek. Koszt promu należy dodać do wyceny transportu. Gdyby jednak byli państwo zainteresowanie przeniesieniem się do centralnej części Polski to zapraszamy do skorzystania z 

 

transport Szczecin Bydgoszcz, ten rodzaj transportu jesteśmy w stanie wykonać w jeden dzień.

Bardzo często za kierunek naszych służbowych podróży obieramy nasze polskie morze: transport Szczecin Gdańsk zajmuje cały dzień z racji braku dróg ekspresowych, z Gdańska do Szczecina i ze Szczecina do Gdańska przewozimy zazwyczaj stal dla przemysłu stoczniowego. Często również archiwa w ramach przeprowadzek.

Transport Szczecin Stargard to głównie przewóz mebli z salonów położonych w prawobrzeżnej części Szczecina.