Oferujemy usługi transportowe ze sklepów meblowych oraz marketów budowlanych ze Szczecina do wszystkich miast w Europie. Meble, lodówki, kanapy, stoły, komody, szafy, krzesła, materiały i sprzęt budowlany, motocykle, skutery najczęściej wozimy do Szwecji, Danii, Niemiec, Holandii, Belgii, Czech, Słowacji.

Z nami Transport w Szczecinie wykonasz profesjonalnie, tanio i bezpiecznie.

Nasze usługi transportowe są ubezpieczone w transporcie krajowym do kwoty 100.000 złotych natomiast w transporcie międzynarodowym do kwoty 30.000 euro.

Nasze samochody popularnie zwane Bagażówka Szczecin codziennie obsługują zlecenia przewozu mebli dla mieszkańców Szczecina, Polic, Stargardu, Goleniowa, Świnoujścia, Gryfina.  Sześć lat doświadczeń pozwoliły aby cena bagażówki w Szczecinie za przewóz zaczynała się od 30 zł. Jest to cena za szybki transport pojedynczych mebli na terenie miasta Szczecin.

Bardzo często jeździmy na prawobrzeżną część Szczecina, cena bagażówki w tym przypadku startuje od 50 zł. jeżeli zastanawiasz się czy można skorzystać z usługi bagażówką w Szczecinie tanio to dobrze trafiłeś, codziennie posiadamy do dyspozycji 6 aut z doświadczonymi kierowcami gotowymi przewieźć Twoje meble.

Bagażówka Szczecin Transport- to podstawowy zakres naszej działalności, dodatkowo organizujemy pomoc przy wnoszeniu mebli oraz przeprowadzki. Chciałbyś się więcej dowiedzieć Bagażówki Szczecin Cennik ? Zajrzyj do działu Cennik na naszej stronie.

Jeżeli potrzebujesz busy do przeprowadzek w Szczecinie nasza oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie. W naszej flocie posiadamy 6 aut przystosowanych do transportu mebli, wyposażonych w wózki do przewożenia, koce i folie do zabezpieczenia szaf, lodówek, oraz atestowane pasy. Transport z nami to przede wszystkim spokój, poświęcasz swoje mienie doświadczonym specjalistom.

Wybór firmy przeprowadzkowej Szczecin nie musi być trudny, sprawdź czym się dokładnie zajmujemy, zdjęcia z naszych realizacji zamieszczamy na stronie O NAS.

Na kolejnych naszych stronach znajdziesz informację o kosztach przeprowadzki oraz jak się do niej przygotować.

 

Zajmujemy się profesjonalnie przeprowadzkami biur w Szczecinie oraz Stargardzie, Policach, Goleniowie, Świnoujściu. Przenosimy duże i małe biura między miastami Gdańsk, Szczecin, Warszawa, Poznań, Wrocław oraz w całej Polsce i Europie.  Profesjonalne przeprowadzki Szczecin to przede wszystkim otwarcie na potrzeby klienta.

Duże biura o powierzchni 500m2 przenosimy w weekend aby nie kolidować z zadaniami pracowników.

Na swoim koncie mamy zrealizowane przeprowadzki biur na trasach:

  • Przeprowadzka biura 500m2 / 75 stanowisk pracy pomiędzy biurowcami w Szczecinie

  • Przeprowadzka biura 300m2 zrealizowana pomiędzy biurowcami w Berlinie

  • Przeprowadzka oraz transport wyposażenia biura ze Szczecina do Wrocławia

  • Transport archiwum oraz akt ze Szczecina do Warszawy

  • Przeprowadzka biura i magazynu na trasie Szczecin-Gdańsk

 

Transport towarowy w Szczecinie Policach Goleniowie Gryfinie Stargardzie, czyli popularny transport rzeczy: Meble, motocykle, rowery, szafki, lodówki, kanapy, narożniki, materiały budowlane, płyty gipsowo kartonowe, kleje, płytki, gresy, wanny, lustra przewozimy naszymi bagażówkami tanio. Główny rejon naszej działalności to Szczecin leżący w województwie Zachodniopomorskim. Jesteśmy w stanie przewieźć Państwa rzeczy na wielu innych trasach, przykładowym zainteresowaniem cieszą się wymienione niżej usługi:
transport szczecin 24, tak! pracujemy czasem również w nocy, zazwyczaj przy przeprowadzkach biur aby zdążyć przed poniedziałkiem. Transport Szczecin Berlin jako jeden z najczęstszych kierunków przewozów mebli pozwala nam zaproponować korzystne ceny.


transport szczecin goleniów- cena przewozu na tej trasie to tylko 120 zł, więcej informacji w naszym cenniku na stronie. Do Goleniowa jeździmy codziennie. Naszą z dumą wykonywaną usługą jest: transport szczecin przeprowadzki- tak! Przeprowadzkami zajmujemy się profesjonalnie od 5 lat. Wnosimy oraz znosimy państwa dobytek z zachowaniem dbałości o powierzone mienie, posiadamy ubezpieczenie na kwotę 30,000 euro.


transport Szczecin Szwecja
to głównie transport materiałów budowlanych z marketów Castorama, Leroy, Obi, Mrówka, PSB, pomimo cen promów to nadal bardzo opłacalny kierunek ze względu na ceny klei, płytek. Koszt promu należy dodać do wyceny transportu. Gdyby jednak byli państwo zainteresowanie przeniesieniem się do centralnej części Polski to zapraszamy do skorzystania z 

 

transport Szczecin Bydgoszcz, ten rodzaj transportu jesteśmy w stanie wykonać w jeden dzień.

Bardzo często za kierunek naszych służbowych podróży obieramy nasze polskie morze: transport Szczecin Gdańsk zajmuje cały dzień z racji braku dróg ekspresowych, z Gdańska do Szczecina i ze Szczecina do Gdańska przewozimy zazwyczaj stal dla przemysłu stoczniowego. Często również archiwa w ramach przeprowadzek.

Transport Szczecin Stargard to głównie przewóz mebli z salonów położonych w prawobrzeżnej części Szczecina.

Transport materiałów budowlanych i wykończeniowych

Transport materiałów wykończeniowych z wniesieniem. Przewozimy i wnosimy kafle, kleje, płytki, profile, worki,

Transport z marketów budowlanych w Szczecinie. Transport Castorama Szczecin, przewozimy materiały budowlane zakupione w sklepie Castorama w Szczecinie. Obsługujemy również transport materiałów z innych sklepów jak Mrówka, Obi, Transport Leroy Merlin, 3W, oraz innych większych lub mniejszych składów. Transport oraz przewóz desek, paneli, wanien, płyt g-k, ogrodzeń.

Materiały przewozimy i wnosimy do mieszkań i domów.

Transport Agata Meble

 

Przewozimy i wnosimy meble zakupione w salonie meblowym Agata w Szczecinie. Transport mebli z Agaty w Szczecinie do miejscowości województwa Zachodniopomorskiego. Transport kanap, narożników, komód, szaf, mebli w paczkach z Agaty do Polic, Stargardu, Gryfina, Goleniowa, Nowogardu, Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Międzyzdroje, Pyrzyce, Choszczno, Dobrzany, Dębno, Maszewo. Transport mebli z wniesieniem. Oferujemy również montaż dostarczonych mebli. Transport mebli z Agata Szczecin to usługa polegająca na odbiorze mebli z magazynu i dostarczeniu, dostawie ich w wyznaczone miejsce.

Transport Agd Szczecin

Transport AGD Szczecin, w ramach tej usługi przewozimy, transportujemy sprzęt AGD w Szczecinie oraz do okolicznych miejscowości.

Transportujemy oraz wnosimy lodówki, pralki, zmywarki, suszarki, kuchenki. Transport Agd wykonujemy głównie z sklepów takich jak Media Markt, Neonet, Euro rtv agd. Transport AGD z wniesieniem do domu lub mieszkania. Przywozimy zamówione AGD oraz odbieramy stare i przewozimy do ekoportu. Usługa transportu AGD dostępna jest dla Państwa w całym województwie Zachodniopomorskim, oraz z możliwą dostawą do każdego miasta w Polsce oraz Europie. Specjalizujemy się w transporcie AGD takich jak lodówki. Lodówki przewozimy na stojąco, na życzenie możemy podłączyć państwa nowy sprzęt AGD oraz odebrać stary, zużyty.

Transport Bagażowy Szczecin

Transport bagażowy, przewóz bagaży, kartonów, wyposażenia mieszkań i domów. Transport bagażowy wykonujemy autami potocznie nazywanymi bagażówkami. Pomagamy przetransportować państwa mienie i dobytek do nowego miejsca zamieszkania. Przewieziemy każdy rodzaj bagażu, który zmieści się w przestrzeni ładunkowej naszych bagażówek. Przewozimy ładunki od 1 kartonu po całopojazdowe. Głównym rodzajem przewożonych ładunków są meble. Pomożemy przewieźć również kwiaty, narzędzia, worki, akwaria, rury, profile, stal, złom, części aut... Transport Bagażowy ze Szczecina do każdego miejsca w Polsce oraz Europie.