top of page

 

 

Oferowane przez nas przeprowadzki międzynarodowe kierowane są do wszystkich osób, które pragną by powierzone nam meble czy inne sprzęty dotarły bezpiecznie na czas, do każdego kraju bez względu na odległość.

 

Doświadczeni przewoźnicy realizują swoje zadanie zgodnie z indywidualnymi wymaganiami zleceniodawców.

 

Nasze metody relokacji charakteryzuje wysoki profesjonalizm i zaangażowanie w powierzone nam zadania.

Profesjonalnie zajmujemy się ze wszystkimi wymogami podczas transportu, jak np. odprawa celna oraz oferujemy wsparcie na każdym kroku współpracy.

 

Zapewniamy kompleksową obsługę relokacji, od drzwi do drzwi, od przenoszenia wszystkich Państwa artykułów gospodarstwa domowego, po transport za granicę lub w tym samym kraju. Oznacza to mniej więcej tyle, że dbamy o każdy aspekt Państwa zlecenia, dopóki nie przeniesie się i nie osiedli w swoim mieszkaniu.

 

Niezależnie od tego czy przeprowadzają się Państwo do innego miasta czy innego państwa. Wystarczy jedynie poinformować nas o swoich planach, powiedzieć, co zamierzają Państwo zrobić, a my zajmiemy się resztą. Zapewniamy wszystko: poprzez odprawę, aż do rozpakowywania w Państwa nowym domu.

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów, zapewniamy profesjonalne usługi transportowe i przeprowadzki na popularnych i mniej uczęszczanych trasach. Niezależnie od dystansu oraz ilości mienia, zawsze jesteśmy gotowi do pomocy, aby zagwarantować Państwu wygodę, bezpieczeństwo i przystępne ceny.

 

Jeżeli interesuje Państwa szybki i sprawny transport Szczecin – Berlin, Amsterdam, Paryż, Londyn czy Rzym oraz na wielu innych trasach, zawsze pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji o naszej ofercie przeprowadzek międzynarodowych!

 

Przeprowadzki międzynarodowe

Oferujemy Przeprowadzki Międzynarodowe w kierunkach

Przeprowadzki Niemcy Polska
Przeprowadzki Transport Holandia Polska Holandia
Przeprowadzki Polska Belgia Polska, Transport
Przeprowadzki Dania Polska Dania
Przeprowadzki Polska Francja Polska
Przeprowadzki Szwecja Polska Szwecja
Przzeprowadzki Norwegia Polska Norwegia
Przzeprowadzki Polska Anglia Polska
Przeprowadzki Polska Irlandia Polska
Przeprowadzki Polska Hiszpania Transport Polska
Pryeprowadzki Polska Włochy Polska
bottom of page