top of page

Ile kosztują przeprowadzki do Belgii?

Belgia to bardzo atrakcyjny dla nas kraj pod względem zarobkowym, choć w naszym przypadku musimy tak mówić o każdym państwie położonym od Nas na Zachód.

Tak się składa, że Belgia również jest tak ułożona geograficznie. Wprawdzie oba kraje są w Unii Europejskiej, ale jednak pod względem zarobków, a także poziomu życia społeczeństwa nie da się ich ze sobą porównać, bo to przynajmniej jedna, jeśli nie dwie klasy różnicy.

Taki stan rzeczy sprawia, że na przeprowadzki z Polski do Belgii decyduje się o wiele więcej osób, aniżeli te realizowane w odwrotnym kierunku. Przyjrzyjmy się zatem cenom takich usług. Ile przyjdzie nam zapłacić za przeprowadzki Polska Belgia lub odwrotnie?

Kosztorys usługi

Ile zapłacimy za przeprowadzki do Belgii, zależne jest od kilku ważnych czynników. Między innymi ważna jest sama odległość z punktu A do punktu B, zaznaczając, że firmy transportowe bardzo często w cenę wliczają także powrót swojego auta do bazy. Na ogół jest to stawka za kilometr. Poza tym pod uwagę wziąć trzeba jeszcze wielkość powierzchni ładunkowej w takim pojeździe oraz usługach dodatkowych jak choćby załadunek czy wyładunek.

Dlatego też koszta takiej przeprowadzki Polska Belgia czy realizowanej na linii Belgia - Polska są bardzo różne i sprowadzają się od 1000-2000 przy firmach, które taką usługę zrealizują przy okazji świadczenia innej do nawet 10000 złotych, jeśli jest to zlecenie indywidualne. Przy tak rozbieżnych warunkach finansowych bardzo ważne jest, aby dobrze rozejrzeć się na rynku.

 

bottom of page